Смілянською прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, ухваленого за заявою прокурора в інтересах держави в особі Балаклеївської сільської ради, про передачу у комунальну власність безхазяйного нерухомого майна.
Встановлено, що житловий будинок садибного типу з прибудовою загальною площею 42 кв. м та вартістю понад 965 тис. грн тривалий час не використовувався, перебував у занедбаному стані та фактично залишався без власника.
Оскільки протягом визначеного законодавством строку жодна особа не заявила своїх прав на зазначений об’єкт нерухомості, прокуратура вжила заходів представницького характеру з метою його передачі у власність територіальної громади.
За результатами судового розгляду вимоги прокуратури задоволено, а після набрання рішенням законної сили забезпечено його реальне виконання.
Завдяки вжитим заходам територіальна громада отримала у власність нерухоме майно значної вартості, яке надалі може бути використане для задоволення суспільних потреб та розвитку громади.


16 Червня 2026, 12:30
Сміла
Рубрика: 




Залишити відповідь