Поліцейські затримали жінку за підозрою у замаху на вбивство

Правопорушниці повідомили про підозру та обрали запобіжний захід. За скоєне їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Інцидент стався 27 лютого в селищі Чорнобай. Поліцейські, які працювали на місці події встановили, що під час спільного вживання алкогольних напоїв між 59-річною жінкою та її 60-річним співмешканцем виникла сварка. У розпалі конфлікту фігурантка схопила кухонний ніж та завдала чоловікові удару в грудну клітину. Правоохоронці затримали зловмисницю.

Слідчі, за процесуального керівництва Чорнобаївського відділу прокуратури, вже повідомили жінці про підозру за частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 115 (Замах на вбивство) Кримінального кодексу України. Суд обрав затриманій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їй загрожує ппозбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.