Відзначили кращих трудівників залізниці

Напередодні професійного свята привітати працівників та ветеранів сталевих магістралей Сміли до Будинку культури залізничників приїхали керівники міста, Одеської залізниці та Шевченківської дирекції залізничних перевезень.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята почесні грамоти від Черкаської обласної ради та подяки від міського голови отримала низка працівників та ветеранів-залізничників.

Від дирекції трудівників привітав начальник комерційного відділу Володимир Шмаль. Від начальника Одеської залізниці були вручені грамоти, грошові премії та годинники. За вагомий внесок у розвиток галузі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня залізничника знаком «За вагомі заслуги перед Одеською залізницею» ІІІ ступеня та грошовою винагородою був відзначений машиніст дизель-поїзда Леонід Носов.

Від імені міського голови Вадима Решетняка та виконавчого комітету міської ради привітати трудівників сталевих магістралей на свято завітав заступник міського голови – керуючий справами О.Є. Головченко.

– Ми пишаємося вашою роботою, професіоналізмом, завдяки вам і вашій праці з перевезення пасажирів і вантажів наше місто розвивається. Ми раді, що саме ви допомагаєте у вирішенні багатьох соціально-економічних проблем міста, адже третина бюджету наповнюється саме вами і вашими працівниками. Велике вам за це спасибі від усіх смілян, – наголосив Олександр Євгенійович.

Привітав присутніх від профспілки залізничників голова Шевченківського територіального комітету профспілки Віктор Мотузенко. Побажавши нових звершень в роботі, злагоди та зеленого світла на життєвих і професійних перехрестях, він, від імені президії територіальної профспілки, вручив почесні грамоти та грошові премії сумлінним працівникам залізниці.

До привітань долучився і голова Смілянської міської ради ветеранів Микола Якушенко, який відзначив, що шевченківським трудівникам сталевих магістралей є чим гордитися і молоде покоління залізничників гідно продовжує справу ветеранів.

Святковий настрій залізничникам створювали і аматори сцени: солісти, ансамблі «Колорит», «Вербиченька», «Роксолана» та інші.

 Наш кор.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *