Вдячність працівникам соціальної сфери

Щира святкова атмосфера панувала 2 листопада у малому залі міського Будинку рад. Тут з нагоди Дня працівників соціальної сфери зібралися колективи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та їх партнери. На свою адресу вони почули найкращі побажання, слова подяки за милосердя, увагу і турботу. Від імені міського голови Вадима Решетняка та міської влади учасників урочистої зустрічі привітав керуючий справами – заступник міського голови Олександр Головченко, який зауважив, що робота у соціальній сфері – відповідальна та важлива. І особливо тепер, коли в країні реалізовуються соціальні ініціативи Президента України. За професійну майстерність низку працівників  відзначено Подяками міського  голови.

Директор ЦСССДМ Інга Гончаренко ознайомила присутніх з напрямками роботи свого колективу, подякувала колегам і партнерам за співпрацю. Про добрі справи і досягнення Центру розповіла фотопрезентація  «Соціальна робота у дії».

Щирі слова вдячності працівникам соціальної сфери прозвучали від сім’ї Островських, дитячого будинку сімейного типу Грязнових, громадської організації «Діалог», технікуму харчових технологій, Товариства Червоного Хреста, представників засобів масової інформації. Своїх членів профспілки відзначила голова профспілки державних установ Ольга Каменецька.

Незабаром у Смілі відкриється обласний центр соціально-психологічної допомоги. Його майбутню діяльність окреслила директор Людмила Супрунова, яка зазначила, що в Україні вже діє мережа таких обласних центрів, тож соціальна сфера, яка надаватиме допомогу тим, хто потрапив у складні сімейні обставини, розширюється.

У цей святковий день заступники міського голови побували з вітаннями у колективах міського управління праці та соціального захисту населення, реабілітаційного центру «Барвінок» та інших.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *