ТЕРИТОРІАЛЬНА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ЗВІТУЄ

Радісне свято для всього багатотисячного профспілкового активу – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України відзначив Шевченківський залізничний вузол. Наша галузева профспілка пройшла випробування часом, змогла зберегти та примножити всі соціальні гарантії для працівників і сьогодні відрізняється громадянською зрілістю, організованістю, гнучкою і конструктивною позицією, роблячи при цьому все можливе для того, щоб галузь працювала стабільно.
В загальній чаші добрих справ галузевої профспілки є частка і Шевченківської територіальної профспілкової організації, задачею якої є захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, підвищення рівня їх соціальних гарантій. Для забезпечення регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, захисту прав працівників залізничного транспорту профспілковими організаціями всіх рівнів нашого регіону укладено колективні договори, якими охоплено практично всіх працівників і через які примножено рівень їх соціального, економічного та правового захисту.
Керуючись діючим законодавством, територіальна профорганізація успішно реалізує правозахисну функцію: здійснює громадський контроль за дотриманням трудового законодавства та положень колективного договору на підприємствах і структурних підрозділах регіону. По цим питанням в п. р. правовою інспекцією праці здійснено перевірку 17 структурних підрозділів та організацій, за результатами яких працюючим повернуто 11.366 грн. недоплачених або незаконно утриманих коштів. Відмінено шість наказів про притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності . Захищені трудові права 136 працівників.
На контролі територіальної профорганізації постійно знаходяться такі питання, як стан виробничого травматизму, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям, підготовка господарства до роботи в умовах літніх перевезень, стан санітарно-побутових приміщень. Технічною інспекцією праці за I півріччя перевірено 16 структурних підрозділів, яким направлено подання по усуненню виявлених порушень. Під час перевірок виявлено більше 190 зауважень, заборонено роботу на 10 одиницях обладнання, яке загрожувало життю та здоров’ю працюючих. По результатам перевірок працівникам поновлено пільги встановлені законодавством та колективним договором на суму більше 6 тис. грн. Розглянуто звернення 22 працівників.
Згідно комплексних заходів з охорони праці працівники забезпечуються спецодягом та спецвзуттям , проводиться покращення санітарно побутових умов праці, тільки за перше півріччя 2013 року поліпшено умови праці 357 працівникам шевченківського регіону.
Великого значення територіальна профорганізація надає питанню оздоровлення працюючих та членів їх сімей, а також дитячому оздоровленню. В чотирьох дитячих оздоровчих закладах Одеської залізниці побували біля 590 дітей залізничників. Також, оздоровлено 342 працівників та членів їх сімей, ветеранів залізничного транспорту в санаторно-курортних закладах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *