Святкувала «крилата піхота»

2

Другого серпня десантники відзначили День високомобільних десантних військ. З самого ранку біля міського Будинку рад вишикувалися воїни в блакитних беретах. Зі словами привітань до присутніх звернулися міський голова Вадим Решетняк та голова районної адміністрації Василь Бугаєнко. До речі, Василь Васильович і сам пройшов школу воїнів-десантників. Тож коли стали відзначати нагородами присутніх, серед перших орденом II ступеня «Десантна доблесть» відзначили саме голову РДА, низка воїнів отримала медалі «Ветеран ВДВ» та «Захисник Вітчизни», були вручені Грамоти міського голови та голови райдержадміністрації.

Прийнявши привітання та пісенні дарунки, колона учасників свята на чолі з головою міськ­районної організації воїнів-афганців Валерієм Гогоренком та керівниками міста і району вирушила до меморіального скверу. Тут було покладено квіти до пам’ятних знаків воїнам-афганцям та воїнам повітряно-десантних військ. Хвилиною мовчання та військовими залпами присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи батьківщину.

Того ж дня десантники побували в селищі Федорівка на Кіровог­радщині, де розташовано навчальний центр полку спец­призначення.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *