Професійне свято відзначили торговельники

З цієї нагоди напередодні вітання на їхню адресу пролунали на урочистому зібранні у великому залі Будинку рад.

Від імені міського голови Вадима Решетняка працівників торгівлі привітав перший заступник міського голови Михайло Коваленко. Михайло Вікторович відзначив, що від чіткої, організованої, ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій та самопочуття людей. Наголосив, що на роботу смілянських закладів торгівлі практично не надходять скарги, а це свідчить про належний рівень культури та обслуговування у магазинах.

З нагоди професійного свята багатьом вручено Подяки міського голови за сумлінну працю, вагомий внесок у реформування внутрішньої торгівлі, розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури, активну громадянську позицію.

На урочистості завітали також заступники міського голови Юрій Студанс та Олександр Головченко, радник міського голови, депутат міської ради Микола Бобков, керівники відповідних структур, які плідно співпрацюють з працівниками торгівлі. Учасники зустрічі висловили впевненість, що працівники галузі й надалі забезпечуватимуть високий темп розвитку торговельної мережі, підтримуватимуть вітчизняного товаровиробника, сприятимуть підвищенню рівня обслуговування населення та насичуватимуть споживчий ринок товарами високої якості. Адже щоденно тисячі смілян приходять у магазини, щоб придбати все необхідне і залишитися задоволеними від покупки.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *