Привітали трудівників смілянщини

Минулої п’ятниці у Великій Яблунівці відбулися урочистості з нагоди 90-річчя утворення Смілянського району. Присутніх привітали заступник голови обласної ради Василь Касян, голова райдержадміністрації Василь Бугаєнко, який наголосив, що за ці роки є що пригадати, є чим пишатися, на кого рівнятися.
Від імені міського голови Вадима Решетняка трудівників Смілянщини привітали його заступники Юрій Студанс та Олександр Головченко.
Кращі трудівники району були відзначені Грамотами, Подяками та грошовими преміями обласної, районної та міської влади. Зокрема, Грамотами обласної ради відзначено сільських голів Володимира Поделяку (Ковалиха) та Тетяну Комнатну (Велика Яблунівка). Гості свята, керівники області, міста і району, депутати поклали квіти до Обеліска слави та посадили дерева вздовж алеї. Аматори районного будинку культури порадували своїми виступами, а всі бажаючі змогли оцінити смачний куліш та інші страви. Святковий концерт подарував ансамбль «Срібні струни» (Шпола), а феєрверк додав усім приємних вражень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *