Дорогі сміляни!

Вітаю вас з одним із найулюбленіших свят усіх православних християн – Покровою Пресвятої Богородиці, яке збігається з Днем українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва. Запорожці мали на Січі церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці, а ми пишаємося, що Свято-Покровський храм є і в Смілі.
Культ Божої Матері як покровительки нашого народу тягнеться золотою ниткою від княжих часів аж по сьогодні. Секрет такої пошани до Богоматері як покровительки полягає, мабуть, у тому, що йдеться не тільки про земне, а й про її небесне могутнє заступництво. Такого заступництва й опіки хоче кожна людина, родина, народ. Тому празник Покрови завжди був і є для нашого українського народу днем великого вияву любові і вдячності Пресвятій Богородиці та днем радісної прослави і звеличення її покрови й заступництва.
Історія зберігає чимало свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила українців та козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Козацтво для кожного українця завжди буде гарантом оборони і захисту прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України, – це наша звитяжна історія і велика гордість народу, душа України, її надія й оберіг.
З нагоди свята бажаю вам, дорогі сміляни, миру і добра, щастя і радості, благополуччя та світлого захищеного майбутнього. Нехай у цей святий день благодаттю й любов’ю сповняться наші серця. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну.

З повагою,
міський голова Вадим РЕШЕТНЯК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *