«БІБЛІОТЕЧНА СІЄСТА» – НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ

Колектив міської централізованої бібліотечної системи цього року своє професійне свято відзначає вагомими здобутками і перемогами всеукраїнського рівня. Про це йшлося на урочистій зустрічі у малому залі Будинку рад, де міська влада привітала працівників книгозбірень із Все­українським днем бібліотек. Звертаючись до присутніх, перший заступник міського голови Михайло Коваленко зазначив, що, незважаючи на стрімкий розвиток комп’ютерних технологій, людей, які полюбляють читати книги та періодику, залишається багато. Книга була, є і буде джерелом пізнання та інтелектуального розвитку, а посередниками між авторами друкованого слова та читачами, порадниками і консультантами залишаються бібліотекарі.
Відзначаючи їх високий фаховий рівень, керівники міста нагадали про те, що творчий колектив міської централізованої бібліотечної системи здобув перше місце на презентації постерів на Всеукраїнському ярмарку бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед». Смілу там представляла Ірин Огус, директор міської централізованої бібліотечної системи й автор ідеї постера «Бібліотечна сієста».
З нагоди професійного свята вручено подяки міського голови та грамоти відділу культури. До нагород міська влада кожному колективу зробила солодкі подарунки.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *