З надією та добром у серці

За ініціативи радника Президента України, народного депутата України, першого заступника голови депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайла Чечетова відбувся конкурс дитячих та юнацьких малюнків «З надією та добром у серці». Дипломи та подарунки переможцям Михайло Васильович урочисто вручив у міському Будинку культури і подякував керівництву Сміли та району за підтримку у проведенні конкурсу.
До привітань юних художників долучилися міський голова Вадим Решетняк та голова районної державної адміністрації Василь Бугаєнко.
Серед нагороджених – учениця спеціалізованої школи №5 Даша Гузій за друге місце. Абсолютним переможцем став учень Балаклеївської школи імені Є. Гуглі Максим Вовченко. За активну участь подякою відзначено управління освіти, молоді та спорту Смілянського міськвиконкому.
Ініціатор конкурсу наголосив, що конкурс присвячений Року дитячої творчості і має благодійний характер. Малюнки його учасників будуть демонструватися у реалізаційних дитячих центрах, а по завершенню виставок відбудеться аукціон на допомогу хворим дітям. Побачити кращі творчі роботи можна було у фойє міського Будинку культури.
Ще одним творчим акцентом свята стали виступи самодіяльних дитячих колективів та виконавців, які представляли навчальні, мистецькі та позашкільні заклади міста й району.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *