Вітаємо і пишаємося

DSC_1029

В один день, 27 грудня, народилися шановані сміляни – Почесний громадянин Сміли, визволитель нашого міста, ветеран війни та праці Василь Іванович Москалець і єдиний на сьогодні в місті генерал, учасник бойових дій, ветерані війни та праці Петро Дорофійович Пахомчик. Василю Івановичу виповнилося 95, Петру Дорофійовичу – 87. Міська влада привітала їх в малій залі Будинку рад.
Численні гості, які завітали на урочисту подію, зустрічали іменинників стоячи та гучними оплесками. Від міської влади, міського голови Вадима Решетняка, від себе особисто заступники міського голови Юрій Студанс та Олександр Головченко висловили найкращі побажання та вручили грамоти й подарунки.
Низку привітань продовжили Микола Бобков від депутатського корпусу, Микола Якушенко та Віктор Іншаков від міської ради ветеранів та інші. На телефонному зв’язку у цю святкову мить був колишній голова міськвиконкому Федір Вербовський. Пісенний дарунок підготували працівники культури, адже Василь Іванович свого часу працював у цій галузі – очолював дитячу бібліотеку.
Слово мали і Василь Івановичу та Петро Дорофійович. Поважні іменинники розповіли про свій багаторічний життєвий шлях, найбільш пам’ятні моменти біографії, про роки війни та свою участь у визволенні держави.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *