Святий Миколай до нас в гості завітай

День Святого Миколая – є одним із найулюбленіших дитячих свят. Саме Микола-Чудотворець приносить подарунки за замовленням, затьмарюючи своєю щедрістю навіть казкового Діда Мороза. Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав низку заходів для дітей та молоді до Новорічних та Різдвяних свят. Спеціалісти Центру намагаються зробити так, щоб ніхто не залишився поза увагою.

19 грудня відбулась радісна подія і в Смілянському підрозділу кримінально-виконавчої інспекції – святкування Дня святого Миколая. Працівники центру спільно з інспекторами кримінально – виконавчої інспекції  привітали неповнолітніх, які перебувають на обліку в МРВ КВІ. У кожного з них своя доля, своя непроста історія, але ці діти, що перебувають в конфлікті з законом потребують уваги і турботи, не менше ніж всі інші. Тож, всі вони отримали до Дня Святого Миколая солодкі подарунки, а, головне, слова підтримки та відчули, що про них не забувають.

Даруючи радість іншим, ми стаємо добрішими, наші серця наповнюються миром. Роблячи добрі вчинки, ми допомагаємо спасатись тим, хто нас оточує.

 

Фахівець із соціальної роботи

І категорії СМЦСССДМ

Ліна Мотузенко

Начальник Смілянського МРВ КВІ

УДПтСУ в Черкаській області

підполковник вн.служби

Ігор Пархоменко 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *