Шана тим, хто приборкав атомний вогонь

У міському будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З головної сцени міста від керівництва міста, району, організацій та підприємств лунали вдячні слова тим, хто допомагав долати наслідки біди, яка сталася 27 років тому. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять тих, хто не зміг дожити до цих днів. До пам’ятного знака, що в міському парку культури та відпочинку, традиційно поклали квіти.
Від імені міського голови Вадима Решетняка до ліквідаторів ядерного лиха зі словами вітань звернувся його заступник Юрій Студанс. Він також виконав почесну місію – вручив медалі «Захиснику Вітчизни», Почесну грамоту обласної ради та подяки міського голови. До вітань долучився та продовжив нагородження медалями «Захиснику Вітчизни» і подяками голови райдержадміністрації очільник району Василь Бугаєнко. Усі виступаючі щиро дякували людям, завдяки яким катастрофа не охопила ядерним вогнем усю країну, за мужність та чесність, за подвиг, що врятував наступні покоління від наслідків некерованого атома.
Звернувся до присутніх і голова міськрайонної громадської організації «Чорнобиль» Валерій Демченко, від імені колективу магазину «Господарочка» винуватців урочистостей відзначили Микола Усенок та Людмила Тихенко. Концертну програму підготували працівники міського будинку культури, творча молодь міста.

Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *