Привітали працівників суду

Працівників Смілянського міськрайонного суду з професійним святом привітали керівники міста і району. Щирі побажання висловили міський голова Вадим Решетняк, голова райдержадмі­ністрації Василь Бугаєнко, голова районної ради Олег Косенко.
Міський голова вручив голові суду Семену Яценку та його колегам грамоти виконавчого комітету міської ради та подяки за сумлінне виконання обов’язків, особистий внесок у справу забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, активну участь у громадському житті. Відзнаки з нагоди свята підготувало і керівництво району.
До численних привітань долучилися також заступники міського голови Юрій Студанс та Олександр Головченко, представник народних засідателів, голова ради квартальних комітетів міста Марія Костенко. На урочистій зустрічі з колективом гості відзначили високий професіоналізм та найкращі фахові й морально-етичні якості працівників смілянського суду і наголосили, що їх діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *