На свято – до Севастополя

Катер 4

Цими днями делегація смілян традиційно відвідала Севастополь, з яким нас поєднують давні дружні та партнерські зв’язки – один з навчальних катерів ВМФ України має назву «Сміла» і наше місто взяло над ним шефство. Тож щороку моряки запрошують смілян на урочистості з нагоди Дня флоту України, що відзначається в останню неділю липня.

На свята зазвичай приїздять з подарунками. Минулого року до Севастополя відвезли будівельні матеріали для ремонту судна. А цього разу підшефним подарували від міського голови кольоровий принтер та електропобутову техніку, від осередку Партії регіонів – музичний центр. Представники районної влади передали електроінструменти та витратні матеріали.

Смілянська делегація, до складу якої ввійшли депутат міської ради Роман Уколов, голова районної ради Олег Косенко, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Золотоверхий, юні сміляни, зустрілася з командиром катера «Сміла» Юрієм Кінашем, особовим складом, разом з іншими гостями привітала моряків з Днем флоту України, оглянула бойові кораблі, побувала на екскурсіях, зокрема на підводному човні, на Сапун-горі, спілкувалася із учасниками бойових дій, Героями Радянського Союзу, взяла участь в урочистих і святкових заходах. Було визначено шляхи подальшого партнерства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *