Жага до легкої наживи привела до в’язниці

Існує незліченна кількість способів обману при купівлі або продажу автомобіля. Найпривабливішим для аферистів останнім часом стала купівля-продаж автомобіля по оголошеннях в інтернеті. Причому способів обману, як покупця, так і продавця, безліч.

Так, 13 серпня в Смілянське міське відділення звернувся 33-річний житель м. Старий Самбір Львівської області, із заявою про те, що близько 15.40 на автодорозі Сміла-Білозір’я, біля с. Білозір’я, невідомі особи незаконно заволоділи його автомобілем «Ауді А6», синього кольору.
Під час розмови з потерпілим було з’ясовано, що в інтернеті він розмістив оголошення про продаж автомобіля. Через деякий час йому зателефонували та запропонували придбати в нього «Ауді А6», але за умови, що продавець сам прижене машину до покупця. Будучи впевненим в успішній угоді та задоволений умовою, автовласник рушив у путь.
На зустріч, яка відбулася в самому центрі м.Сміла, покупці приїхали на автомобілі такої ж марки, яку хотіли придбати. Ретельно обдивились автомобіль, начебто все гаразд, але як же купувати «коня» не проїхавши на ньому. «Покупець» з власником сіли в «Ауді А6», а другий «покупець» поїхав попереду на своєму автомобілі. Вирішили їхати в с.Білозір’я, начебто там за словами шахраїв вони віддадуть продавцю гроші. Їхавши по трасі чомусь несподівано звернули у лісок. Але чому продавець здогадався коли зупинились. Вже не люб’язно, а зовсім з іншою інтонацією, погрожуючи фізичною розправою, викинули власника з салону його ж автомобіля, забравши при цьому документи на машину та гроші, які він мав при собі і зникли з місця злочину.
В ході оперативної роботи правоохоронцями було з’ясовано, що «покупцями» виявились 28-річний житель с. Вергуни та його напарник 36-річний житель м.Черкаси. Згідно з діючим законодавством на злочинців чекає покарання за ч. 3 ст. 289 КУпАП від 7до 12 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *