Затримано розкрадачів державного майна

Під час виконання своїх службових обов’язків, слідуючи по одній із вулиць міста, працівники карного розшуку звернули увагу на підозрілий шум, який лунав з території недіючої водозабірної станції. Сама територія була зачиненою, а приміщення на ній – частково зруйновані.

Правоохоронці вирішили перевірити, що там відбувається. Вони увійшли до середини будівлі і побачили трьох молодиків, які за допомогою спецінструменту демонтували металеве обладнання. Чоловіки так захопилися своєю справою, що навіть не помітили правоохоронців. Зловмисників відразу затримали та про виявлену подію повідомили оперативного чергового Смілянського міськвідділу міліції, який в свою чергу направив слідчо-оперативну групу та повідомив адміністрацію місцевого водоканалу. Затриманими виявилися троє місцевих жителів, які вже мають кримінальне минуле. Їх відразу було доставлено до міськвідділу міліції.

Вже через декілька хвилин на місце прибули представники водоканалу. За словами начальника служби водопостачання стало відомо, що водозабірна станція не функціонує вже близько п’яти років та близько трьох років – територія не охороняється. Все діюче обладнання із станції було вивезено відразу, а за останні роки частина металевих конструкцій поступово розкрадалася. За фактом крадіжки, дирекція водоканалу пообіцяли провести перевірку та надати довідку про вартість викраденого майна, оскільки всі споруди і територія перебуває на балансі міста.

Джерело: УМВС України у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *