У Смілянському районі молода жінка померла від переохолодження

28-річну Тетяну Соколенко з села Мельниківка Смілянського району напередодні знайшли без свідомості на одній із вулиць села. Жінку доставили у Смілянську районну лікарню, але вона так і не прийшла до тями, повідомляють у прес-службі Головного управління МНС у Черкаській області.
– Вона пила, гуляла. Ми її неодноразово викликали на розмову, але то нічого не давало. Батько давно помер, а матір вона зарізала. Це була неблагополучна родина. Довгий період вони жили в селі Балаклея Смілянського району. Потім Тетяна лікувалася в районній психіатричній лікарні. Років два тому приїхала жити до своєї тітки, – розповів сільський голова Володимир Холайба.
У селі кажуть, що того дня Тетяну Соколенко бачили з її співмешканцем Андрієм.
– Вони йшли від когось з гостей, обоє були п’яні. Коли переходили залізничну колію, він упав. Не знаю, чи Тетяна це бачила, але пішла собі далі. В тій місцевості ніхто не живе, стоїть дві розвалені хати. Через кілька десятків метрів Тетяна впала в ярок. Андрія вчасно побачили люди й забрали із колій, бо міг би загинути під поїздом. А Тетяну знайшли вже вранці. Чи той Андрій згадав про неї. Може, якби хтось побачив її ще звечора, то залишилася б жива. Ну вона була не путяща. За матір відсиділа 9 років. Але все одно шкода людину. Тітка сьогодні поїхала за нею в морг. Ховатиме завтра, – розповіла місцева жителька Галина Іванівна.

Джерело: Любов Карнарук (gazeta.ua)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *