У селі Білозір’я знайшли бочки з невідомою речовиною

14 серпня близько 16.00 у Білозір’ї було виявлено 16 герметично закритих бочок з невідомою речовиною. Бочки із застережливо-загрозливою символікою, кожна ємністю по 200 літрів, на стихійному сміттєзвалищі виявив сільський голова. Про небезпечну знахідку керівник відразу ж повідомив рятувальників. На місце події терміново виїхала оперативна група Управління ДСНС у Черкаській області та відділення радіаційного, біологічного та хімічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

 Провівши огляд ємностей, фахівці-хіміки встановили, що 7 з них містять полімерний розчинник метилен хлорид, який використовується для змивання фарб, у 3-х інших, у відповідності до маркування, інтенсивний змивач для офсетних полотен та валів фарбувальних апаратів, а вміст решти 6 бочок потребує спеціальної експертизи.

 Фахівці держслужби з надзвичайних ситуацій провели заміри грунту та повітря на вміст шкідливих речовин, хімічно-небезпечних речовин у навколишньому середовищі виявлено не було. Загрози життю людей та місцевій екосистемі немає.

 Нині представники Черкаської районної адміністрації, спільно з Білозірською сільською радою вирішують питання щодо утилізації виявлених хімічно-небезпечних речовин.

Джерело: управління ДСНС у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *