Триває ремонт доріг на шляхах загального користування

Як повідомляє прес-служба ОДА, на 1 липня на Черкащині ліквідовано понад 170 тисяч кв/м. ямковості, але через недотримання міжремонтних термінів виконання робіт на дорожньому покритті постійно з’являються нові деформації. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб під час спілкування з журналістами.

Основною причиною такого стану, за словами губернатора, є невідповідність більшості доріг області сучасним вимогам по навантаженнях, що стало причиною утворення колійності, напливів та інших деформацій.

Під час прес-конференції, керівник області підкреслив, що вирішення питання ремонту та будівництва доріг є пріоритетним насамперед тому, що це – вимога людей. Так, за результатами нещодавно проведених соціологічних досліджень, 65-73% опитаних черкащан ставлять на перше місце саме проблему стану доріг.

«За попередніми показниками сьогодні зроблено набагато більше, ніж заплановано за дорученням Кабінету Міністрів. Але окремі райони справилися із поставленим завданням не в повному обсязі. Тому найближчим часом це питання обов’язково буде обговорено. Ми підіб’ємо підсумки й кожен керівник нестиме відповідальність за виконану роботу» , – наголосив Сергій Тулуб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *