На станції імені Тараса Шевченка можна замовити квитки через Інтернет

Система бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Інтернет користується попитом серед пасажирів Одеської залізниці.

Протягом 2012 року на Одеській залізниці через мережу Інтернет було оформлено 206 тис. 679 проїзних документів, що в 2,8 рази перевищує минулорічний показник. Замовлення електронних квитків становить 3,1% від загального обсягу реалізованих за минулий рік проїзних документів. Піковим місяцем з замовлення квитків через Інтернет став липень – понад 27 тис. проїзних документів.

Пасажирський вокзал Одеса–Головна залишається лідером з оформлення замовлених через Інтернет квитків – 3,9% від загальної кількості реалізованих проїзних документів. Друге місце посідає пасажирський вокзал Херсону, де за 2012 рік через мережу Інтернет оформлено 44 тис проїзних документів.

Для зручності пасажирів на позакласному пасажирському вокзалі Одеса-Головна та вокзалах першого класу Херсону, Миколаєва, станції імені Тараса Шевченка оформлення проїзних документів, замовлених через мережу Інтернет, здійснюється у спеціалізованих квиткових касах. Крім того, на вокзалі Одеса-Головна 5 квиткових кас та по 2 квиткові каси на залізничних вокзалах у Херсоні та Миколаєві обладнано сканерами штрих-коду, які значно скорочують час обслуговування пасажирів при оформленні проїзних документів за допомогою мережі Інтернет.

Прес-служба Одеської залізниці

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *