«Липові» пенсіонери в поїздах

Як  інформує прес-служба УМВС України на Одеській залізниці, протягом тижня працівники лінійного відділу міліції на станції імені Тараса Шевченка виявили чотири факти використання підроблених пенсійних посвідчень для безкоштовного проїзду в приміських дизель- та електропоїздах.

Так, в електропотязі Знам’янка-Шевченко, правоохоронці виявили 47-річного жителя Городецького району Хмельницької області, який хотів безкоштовного проїхати і пред’явив провіднику пенсійне посвідчення з ознаками підробки. Як пояснив затриманий, нещодавно невідомий чоловік запропонував йому за невелику ціну виготовити посвідчення для користування пільгами у транспорті.

Під час відпрацювання приміського дизель-потягу, сполученням Черкаси-Шевченко, було виявлено 59-річного жителя одного із селищ Черкаської області, який для придбання квитка на безкоштовний проїзд пред’явив пенсійне посвідчення з ознаками підробки.

У наступні дні працівники міліції громадської безпеки лінійного відділу спільно з провідниками-контролерами в приміських електропотягах сполученням Шевченко-Знам’янка та Володимирівка-Перегонівка виявили ще двох пасажирів з підробленими пенсійними посвідченнями.

Вилучені документи направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Зазначені факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Дії порушників кваліфікуються за ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України.

Оскільки чоловіки заздалегідь знали про те, що документи «липові» і користувалися ними, то їм загрожує штраф, а злісним правопорушникам відповідно до ст. 358 Кримінального кодексу України, можуть обмежити волю на строк до двох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *