Кіровоградський “мінер” три години тероризував Смілу та Черкаси

Безпідставного страху нагнав на пасажирів місцевої залізниці мінер-гастролер із Кіровоградської області. 05 жовтня, о пів на п’яту вечора  чоловік зателефонував до міліції та повідомив про те, що в  місті Сміла заміновано залізничну станціюім. Т.Г. Шевченка (Південний вокзал). Після повідомлення з будівлі вокзалу було евакуйовано 30 осіб. Обстеживши приміщення станції працівники вибухо-технічної служби НДЕКЦ УМВС, проте небезпечних предметів не виявили.

Через дві години той же «мінер» зателефонував уже до черкаської рятувальної служби, повідомивши про  замінування залізничного вокзалу в обласному центрі. Із будівлі вокзалу було евакуйовано 6 осіб. І цього разу виклик виявився хибним.

На місця «псевдозамінування» обидва рази виїжджали рятувальники, працівники прокуратури, служби безпеки України, міліціонери та співробітники ДАІ.

Через три години після першого телефонного дзвінка 32-річного «підривника» було затримано. Нині про замінування вокзалів кіровоградський правопорушник розповідає черкаським правоохоронцям.

Джерело: державна служба України

з надзвичайних ситуацій ДСНС України

в Черкаській області 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *