Вісім чемпіонів Європи відразу

IMG_7615

Команда смілян виграла чемпіонат ВПА Європи із пауерліфтингу та жиму лежачи, що відбувся 6-9 червня у Іллічівську на Одещині. Наше місто представляли вісім спортсменів – Ростислав та Влади­слав Бондаренки (на знімку), Сергій Дерев’яга, Олексій Рубінов, Сергій Павленко, Дмитро Бодров, Мирослав Решетніков, Нікіта Коломиза. Усі вони стали чемпіонами або призерами серед близько 500 учасників із семи країн. Спортсмени показали індивідуальні виступи у своїх віковій та ваговій категоріях. Наймолодший член команди, Владислав Бондаренко, став найкращим у категорії від 13 до 15 років. Маючи власну вагу 38 кг, він віджав 55 кілограмів, тим самим повторив ним же встановлений рекорд світу. До речі, на змаганнях найвищого ґатунку юний спортсмен виступає вже третій рік поспіль і відзначений стипендією міського голови.
Варто зазначити, що до нинішнього чемпіонату Європи сміляни під керівництвом Ростислава Бондаренка готувалися майже три місяці. Це вже другий виступ команди у повному складі. Свої високі результати чемпіони збираються перевершити або повторити на чемпіонаті світу в листопаді і показати себе в якості професіоналів, адже серед аматорів вони виграли вже всі можливі нагороди. Наші чемпіони нині шукають спонсорів, адже участь у змаганнях європейського і світового рівня – справа не з дешевих. Команда тренується на базі клубу «Сто пудов» по вул. Павлова і з радістю прийме всіх, хто хоче спробувати себе у пауерліфтингу. Зала відкрита для всіх бажаючих удосконалити свою фізичну підготовку і стати у майбутньому чемпіонами.