Нова форма додала волі до перемоги

Кілька останніх років директор мережі магазинів побутової техніки «Ассоль» Олег Прудивус є не тільки спонсором, а й організатором різноманітних спортивних змагань для дітей та дорослих як у Смілі, так і поза її межами. Співробітники О.В. Прудивуса та молодь мікрорайо­ну ст. ім. Тараса Шевченка двічі на тиждень мають змогу відвідувати спорткомплекс Будинку фізкультури «Локомотив» та грати у настільний теніс, волейбол, баскетбол.
Напередодні новорічних свят пощастило і юним баскетболістам. До спортзалу технікуму харчових технологій, де тричі на тиждень тренуються школярі-баскетболісти під керівництвом тренера БДЮТ І.В. Петренка, завітав Олег Володимирович і презентував їм комплект баскетбольної форми відомої компанії, яка одягає навіть гравців команди суперліги «Черкаські мавпи».
У цій новій формі збірна школярів міста мала змогу продовжити славні традиції баскетболістів Смілянщини на обласному турнірі, присвяченому пам’яті героїв Чорнобиля, який традиційно проходив у Звенигородці. Лише 3 очка не вистачило нашим баскетболістам у запеклій боротьбі з командою Корсуня-Шевченківського, щоб зіграти у фіналі з господарями турніру, які, до речі, і стали чемпіонами.
Впевнено перегравши команду Лисянського району (76:54), сміляни задовольнилися бронзовими нагородами і отримали від спонсора, як і решта учасників змагань, великий торт та солодку воду.
Найрезультативнішими серед смілянських баскетболістів були: капітан команди Владислав Корженко (школа №5), ліцеїст Сергій Латюк та Павло Малишев (школа №11). Добре показали себе у грі центровий з ліцею Олександр Гарабажиу та розігруючий Денис Упоров (школа №3-колегіум). Також треба відзначити волю до перемоги гімназиста Максима Попова та Данила Пірієва (школа №1), яким довелося догравати гру замість найвищих гравців, що опинилися на лаві запасних через максимальну кількість набраних фолів.
Ще раз висловлюємо вдячність меценату Олегу Прудивусу за підтримку смілянських баскетболістів та вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.

Педколектив Будинку дитячої
та юнацької творчості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *