Медальний «урожай» братів Чорнобривців

Подружжя Сергій та Ганна Чорнобривці (смілянські підприємці) з добрим настроєм зустріли новорічні та різдвяні свята. Створили його насамперед сини Владислав і Нікіта, які успішно навчаються та мають гарні здобутки в спорті. Їхньому медальному «врожаю» позаздрять сотні ровесників.

У грудні, – розповідає 16-річний Владислав, – я брав участь у відкритому чемпіонаті України з ушу-саньда (один з популярних видів східних єдиноборств), що проводився в Києві. Я не підвів свого тренера Олександра Козіна, виборовши «золото».З перемогою привітали мене, окрім Олександра Ігоровича, батьки, друзі та весь колектив Черкаського кооперативно-економіко-правового технікуму, де навчаюсь на першому курсі.
Хлопець завдячує батькам, які 9 років тому привели його до першого наставника, тренера з карате Сергія Пітенка. Нелегким був шлях Владислава до нагород і визнання: постійні тренування, самоконтроль, чітке дотримання дисципліни плюс духовне загартування. Тренування, як правило, займають щодня 2-2,5 години. Причому і в будні, і в свята.
Свою першу медаль, за друге місце на чемпіонаті України, хлопець здобув у 2007 році в Харкові.
– Досі пам’ятаю ту неповторну мить, – говорить старший син Чорнобривців. – Мій виступ викликав у глядачів вибух емоцій.
На сьогодні колекція кандидата в майстри спорту, володаря коричневого пояса Владислава Чорнобривця налічує 113 (!) медалей. Він чемпіон і срібний призер європейських змагань, чотириразовий переможець Кубка світу, переможець і призер багатьох інших змагань. Є сподівання, що нашого земляка включать до збірної команди України, яка у 2014 році виборюватиме медалі різного ґатунку в Китаї. Дай Боже, щоб так і було!
Як на мене, то Влади­слав ще не один раз підніметься на найвищу сходинку п’єдесталу. Можливо, не тільки на змаганнях з ушу: він захоплюється, окрім усього, волейболом і баскетболом.
І менший син Чорнобривців, Нікіта, успішно виступає на різних змаганнях. Десятирічний спортсмен, який має перший дорослий розряд, став уже чемпіоном Європи. Успішно виступав і виступає на обласних та всеукраїнських змаганнях. Удостоївся багатьох спортивних нагород.
– Карате я захопився у чотири роки, – розповідає Нікіта. – Хотілося бути схожим на брата.
Утвердитись на спортивній орбіті також допомогли йому батьки, які розуміли, наскільки важливим було для молодшого сина захоплення саме цим видом спорту. Зазначу, що Нікіта добре навчається, ніколи не пропускає ані уроків, ані тренувань.
Один з тренерів карате якось сказав: «Чемпіонами стають не всі, але чоловіком має стати кожен».
Брати Чорнобривці успі­шні не тільки в спорті: вони в усьому допомагають бать­кам. Як під час літніх канікул, так і в інші пори року.
– Я горджуся своїми внуками, – говорить колишній головний енергетик Малобузуківського гранкар’єру, а нині пенсіонер Олексій Коваленко. – Це просто здорово, що обидва скеровують свої молоді роки як на серйозне захоплення спортом, так і на життєвий успіх.
Обдарованим юним спортсменам просто пощастило з тренером Олександром Козіним, який не тільки готує обох до блискучих спортивних перемог, а й привчає до здорового способу життя.

Андрій ГЛУЩЕНКО

На знімку: Владислав і Нікіта Чорнобривці

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *