Кубок Олександра Ковпака у смілян

Черкасах з 22 по 24 грудня проходив Всеукраїнський турнір майстра спорту Олександра Ковпака з міні-футболу. Позмагатися за Кубок завітали вісім команд – «Дніпро-80» та «Дніпро-80-2» (м. Черкаси), «Арсенал» та «Арсенал-2» (м. Київ), «Кремінь» (м. Кременчук), «ДЮСШ-Піонер» (м. Кіровоград), «Єдність» (м. Київ), «ДЮСШ «Олімп» (м. Сміла, директор В’ячеслав Коломієць).

У команді юних смілян 2000-2001 р.н., яку тренує Василь Гречаний,  перемогу виборювали Максим Сокуренко, Богдан Чмут, Тимофій Угрін (капітан), Дмитро Савченко, Максим Зайченко, Андрій Педько, Владислав Цимбал, Василь Середич, Богдан Івоненко, Микола Захарченко, Віталій Гоменюк, Валерій Бондаренко,  Антон Петренко, Роман Шпильовий, Олег Гонтаренко, Олександр Бригінець. Старшою віковою групою постійно опікується депутат обласної ради, директор ДП «Смілянське лісове господарство» Юрій Сегеда.

У старшій віковій групі змагання розгорілися не на жарт. У бронзовому фіналі перемогу здобули футболісти кременчуцького «Кременя». А найбільш захопливий та інтригуючий матч, як і очікувалося, провели фіналісти. За головний трофей турніру Ковпака боролися коман­ди з Черкаської області – «Дніпро-80» (Черкаси) та «Олімп» (Сміла). І сміляни, й черкащани продемонстрували якісний міні-футбол. Протягом матчу команди тричі зрівнювали рахунок. Першими вперед вийшли футболісти «Олімпу», проте гравці «Дніпра-80» перехопили ініціативу й вийшли вперед. Проте «Олімп» увесь час не відпускав свого суперника далі, ніж на один гол. Протягом другого тайму футболісти «Дніпра-80» лідирували в рахунку, однак за 30 секунд до завершення матчу сміляни відновили паритет.

Гра перейшла до стадії післяматчевих пенальті. У тривалій та інтригуючій міні-футбольній лотереї перемогу святкували футболісти «Олімпу» (6:5 та 9:8 у підсумку).

– Легкої перемоги ніколи не можна здобути. Завжди потрібно прагнути до перемоги та вдосконалюватися. Особливо запам’ятався на цьому турнірі фінальний матч. Він був напруженим до останньої секунди. Добре, що в післяматчевих пенальті наша команда виявилася сильнішою і перемогла на турнірі, – ділиться враженнями капітан ФК «Олімп» Тимо­фій Угрін.

Після фіналу відбулася масштабна церемонія нагородження учасників та призерів турніру. Без нагороди не лишилася жодна команда. Особисто відзначав кращих гравців свого турніру й Олександр Ковпак.

– Хочу подякувати Черкасам та, особливо, організаторам за такий чудовий турнір. Я навіть не очікував, що в Черкасах нас так добре приймуть. Я дуже задоволений, сподіваюся, що й дітям сподобалося брати участь у цьому турнірі. Завдяки таким турнірам вони будуть рости як футболісти, – зазначив Олександр Ковпак.

Двоє смілян потрапили і до номінацій Кубка Ковпака: кращий воротар – Максим Сокуренко «Олімп», кращий захисник – Максим Зайченко «Олімп».

Олександр Ковпак запевнив, що турнір відбудеться й наступного року.

Молодша  вікова  група  2002-2003 р.н. (тренер команди  Василь Гречаний) змагалася із 21 по 23 грудня у спортивному комплексі «ФОК» м.Черкас.Наполе вийшли Назар Нікітенко, Максим Тимченко, Олег Тимошенко, Денис Грошев, Ілля Вовк, Станіслав Махно, Дмитро Сокуренко, Євген Меркулов, Павло Мачульний, Іван Кравченко (кращий захисник турніру), Владислав Лепетень, Арсен Середич, Артем Дмитриченко, Роман Ништик, Євген Павленко.

Команда «ДЮСШ Олімп» цієї вікової категорії вперше брала участь у  турнірі такого рівня і виступила на достойному рівні, посівши четверте місце серед восьми команд.

Батьківський комітет

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *