Кращий тренер і кращий спортсмен України у клубі «Монарх»

У теплі осінні дні 26-27 жовтня в привітній Одесі відбувся фінал Кубка України з карате федерації джундокан України. Змагалися 72 спортивні клуби з 20 областей, більш ніж 700 учасників. У складі команди Черкаської області були і 7 смілян, вихованців ДЮСШ «Олімп»-спортклубу «Монарх», яких тренує Сергій Пітенко.
В атмосфері жорстокої конкуренції монархівці, як і завжди, були на висоті. Так, Михайло Убоженко серед хлопчиків 6 років виборов 3 медалі – золото в розділі ірігумі-го, срібло в розділі ірігумі-дзю та бронзу в розділі ката ренгокай; Олексій Мимрук серед хлопців 7 років названий бронзовим призером в розділі ірігумі-го. Аліна Король стала першою серед дівчаток 7 років в розділах ірігумі-го, ірігумі-дзю, ката годзю-рю та другою в розділах ката ренгокай та шобукуміте. Іван Кононов став фіналістом серед хлопців 8 років в розділах ката годзю-рю та в повноконтактних поєдинках ірігумі-го. Серед хлопців 14-15 років Роман Сенатор став чемпіоном в розділі ірігумі-го та отримав бронзу в розділі ірігумі-дзю (вагова категорія до 74 кг), Фазаїр Абієв отримав золото в розділах шобукуміте та ірікумі-дзю та срібло в розділі ірігумі-го (до 52 кг), Євген Коротич – срібну медаль в розділі ірігумі-дзю (до 63 кг).
Почесним гостем змагань був Теруо Чінен – голова всесвітньої федерації джундокан, 9-й дан карате годзю-рю, Окінава, Японія, який відзначив Сергія Пітенка як одного з кращих тренерів України, а Фазаїра Абієва – кращого спортсмена серед юнаків.