Калейдоскоп спортивних новин

30 жовтня у Смілі відбувся 6 тур першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2000-2001 р.н. «Олімп-Явір» (м.Сміла, тренер В.В. Гречаний) з рахунком 4:0 виграв у «Ретро-ДЮСШ» з м. Ватутіного.

* * *

2 листопада в с.Лебедині Шполянського району відбувся 7 тур першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2000-2001 р.н. Наш «Олімп-Явір» з рахунком 3:1 переміг «ЛНЗ-Лебедин».

Того ж дня у м.Чигирині відбувся 7 тур першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 1998-1999 р.н. «Олімп-Явір» (м.Сміла, тренер В.М. Прудніков) з рахунком 9:0 виграла у ДЮСШ з м.Чигирина.

Також у Чигирині відбулася гра 7 туру обласної першості з футболу серед дитячо-юнацьких команд 1995-1997 р.н. Смілянський «Олімп-Явір» (тренер В.І. Нагорний) з рахунком 10:1 виграла у ДЮСШ з Чигирина. Знай наших!

* * *

2-3 листопада у Черкасах відбувся чемпіонат України та відкриті обласні змагання з хортингу (козацькі бойові мистецтва). Серед переможців – вихованці ДЮСШ «Олімп» (тренер С.А. Пітенко): Фазаїр Абієв (серед спортсменів 12-13 років) посів 2-е місце (двобій), 1-е місце (ката), 2-е місце (контактний бій з боротьбою); Микита Усенко (серед спортсменів 12-13 років) має 2-е місце (двобій).

* * *

4 листопада у Черкасах  відбувся чемпіонат обласної ДСЮШ «Інваспорт» з кульової стрільби серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Збірна команда нашого міста (тренер Н.Т. Дем’яненко) в різних нозологіях здобула п’ять нагород: І місце – Марія Горбачова, ІІ – Михайло Кравченко та Ярослава Пузань, ІІІ – Віктор Подзігун та Олександр Хоменко.

* * *

Надаємо також уточнюючу інформацію.

27 жовтня у с. Білозір’я в шостому турі першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 1998-1999 р.н. команда «Олімп-Явір» (м.Сміла, тренер В.М. Прудніков) з рахунком 1:0 виграла у ФК «Зоря» с.Білозір’я, а дитячо-юнацька футбольна команда 1995-1997 р.н. «Олімп-Явір» (м.Сміла, тренер В.І. Нагорний В.І.) з рахунком 4:0 виграла у білозірської команди ФК «Зоря».

Відділ у справах сім’ї та молоді,

фізичної культури і спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *