Блискуче завершили спортивний сезон

Каратисти ДЮСШ «Олімп», яких тренує Сергій Пітенко, здобули загальнокомандну перемогу у традиційних змаганнях зі східних єдиноборств у рамках Кубка спортклубу «Монарх» (організатор – Черкаська обласна організація «Спортклуб «Монарх»), що відбулися на базі ЗОШ №7. У них взяли участь майже 180 спортсменів з Києва, Черкас, Львова, смілянських клубів «Монарх», «Спарта», ДЮСШ «Олімп» та інших.

Саме цими змаганнями, – розповідає Сергій Пітенко, – ми завершили сезон 2013 року, який виявився для нас досить успішним: розпочали його з перемоги і завершили таким же чином.
– Які ж змагання най­більш пам’ятні?
– Однозначно важко від­повісти. Кожне відпо­відальне, вимагає самовід­дачі. Тому й маємо хороші результати. Так, на чемпіонаті України, що проводився в Одесі, ми вибороли понад 20 медалей, половина з яких – золоті, 79 – здобули на першості і Кубку області. ДЮСШ «Олімп» і спортклуб «Монарх» успішно виступили у фіналі Кубка України з карате федерації Джундокан, за участю 72 клубів з 20 областей. Фазаїр Абієв став переможцем фіналу Кубка світу. Він здобув три золоті та одну срібну медалі.
– Кого ще відзначите зі своїх підопічних?
– Насамперед Влади­слава Чорнобривця, Євгена Коротича, Романа Сенатора, Аліну Король, Вероніку Губар… Взагалі ж, усі мої вихованці заслуговують найвищої оцінки.
– Сергію Анатолійо­вичу, здається, ніби тільки вчора Ви створили свій клуб, набрали перші дві групи дітлахів. Коли ж насправді все розпочалося?
– Наступного року святкуватимемо 15-річчя. Усяк було на довгій ниві. Але на сьогодні маємо блискучі результати. Так, у нашій колекції налічується 26 кубків світу. Що ж до інших нагород різного ґатунку, то маємо їх не одну тисячу.
– А з якого часу від­чули себе впевнено на міжнародному рівні?
– Своєрідною точкою відліку став чемпіонат Європи, який проводився в Донецьку в 2000 році. Ми вперше взяли участь у престижних змаганнях, виборовши кілька високих нагород. З тих пір і примножуємо свої здобутки.
– Назвіть імена тих, хто першим найбільше прославляв рідне місто на міжнародних аренах?
– Це Олександра Сухомлин – восьмикратна володарка Кубка світу; Яна Полив’яна – п’ятикратна; Мар’яна Куліченко – чотирикратна. А ще Олександр Кондусов, Вікторія Гребенюк та багато інших. Я горджуся своїми вихованцями!
– Як і сином Олександром?
– Безумовно! Займатися карате Сашко розпочав з шести років. Добився високих спортивних показників. Олександр двічі перемагав на чемпіонаті Європи, володар Кубка світу 2011 року і бронзовий призер 2012 року. Майстер спорту міжнародного класу. Як і я у свій час, успішно навчається на факультеті фізкультури Черкаського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Спілкувався Андрій ГЛУЩЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *