Автослалом – це драйв і майстерність

Протягом кількох годин минулої неділі тривала відкрита першість Сміли з автомобільного слалому. Це видовище розгорталося в центрі міста на проїжджій частині перехрестя вулиць Свердлова та Леніна. Автовіражі на «п’ятачку» між світлофорами прикували увагу численних вболівальників і просто перехожих.
Першою стартувала однорічна Тетянка, яка символічно, на подарованій до дня народження автівці, відкрила змагання. Смугу перешкод долали двадцять чотири учасники, п’ятеро з яких – жінки. Вони представляли Смілу, Корсунь і Черкаси.
Автослалом був присвячений 60-річчю утворення Черкащини та Дню автомобіліста. Змагання відбулися за підтримки міської влади, провів їх автоклуб «Черкаси», спонсори «Ідея Банк» та страхова компанія, міські автоперевізники та приватні підприємці. Переможців визначили у п’яти видах першості серед машин з переднім, заднім приводом, повноприводними, а також серед смілян і жінок. Заступник міського голови Олександр Головченко від імені міської влади привітав усіх шанувальників екстремальної першості, переможцям вручив Кубки.

Юлія ХАРЧЕНКО

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *