Життя міста: фотомиттєвості

DSC_0483

Машиніст Шевченківського району контактної мережі Олексій КАПУШ у своєму колективі має репутацію людини, яка добре знає свою справу. В дистанцію електропостачання він прийшов у 2001 році електромонтером, згодом вивчився на машиніста, працює сумлінно і відповідально.

___________________________________________________________________________

SONY DSCВладислав РАК – один з переможців обласної премії для молоді за заслуги у розбудові молодіжної політики. На урочистостях з нагоди Дня незалежності України йому вручили сертифікат про грошову винагороду на 3000 гривень. Також юнакові призначено стипендію міського голови за перше місце у всеукраїнському конкурсі молодих істориків «Врятувати від забуття». До речі, Владислав – випускник школи №1, а нині вже студент-першокурсник Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького.

____________________________________________________________________________

SONY DSC

Віктор СРІБНИЙ працює у дружному колективі столярів будівельно-монтажного експлуатаційного управління. На підприємство він прийшов у 2010 році, за цей час зарекомендував себе як старанний працівник, активна та відповідальна людина. Пліч-о-пліч з Віктором Миколайовичем працює син, а на черкаському підприємстві – дружина.

 

 

___________________________________________________________________________

SONY DSCНаталія КРАВЧЕНКО та її донька Оксана – активні учасники багатьох культурно-мистецьких заходів. Наталія Олександрівна працює у міському Будинку культури понад 25 років, нині вона керує всіма аматорськими колективами цього закладу і сама співає у багатьох із них – «Колориті», «Барвах», фольклорному ансамблі та ін.
Оксаночка, нині гімназистка та учениця вокального відділення школи мистецтв, на сцені з п’яти років, виступає у дитячих ансамблях та як вокалістка. На урочистостях до Дня незалежності України Наталія Кравченко була ведучою, а Оксана подарувала присутнім чудову пісню. Порадував творчий дует смілян і у День знань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *