Життя міста: фотомиттєвості

Жінка_РПЗТрудова біографія Тетяни КОРЕЦЬКОЇ пов’язана з радіоприладним заводом з 1978 року. Працювала оператором лінії фотолітографії в цеху мікроелектроніки, згодом, здобувши спеціальність інженера-конструктора-технолога, – в цеху, що виробляв складну мікроелектроніку для космічних апаратів. В ДП «Оризон-Навігація» вона майже з часу його заснування, з 2004 року – провідний інженер-технолог на виробництві цілої низки навігаційних пристроїв. Користується повагою у колективі, щороку проводить фахові навчання монтажників і допомагає підтримувати високий рівень технології складної апаратури, яка виготовляється підприємством.

____________________________________________________________________________

DSC_0631Майже чотири роки Віталій Ткаченко очолює квартальний комітет №22, що у мікрорайоні Мала Яблунівка. Досвідчений фахівець, здібний організатор, активний у громадському житті. Як голова кварткому, нині опікується проблемами його жителів. Ось і нещодавно він побував на виїзному прийомі у заступника міського голови Юрія Студанса, де говорив про питання, що найбільш хвилюють жителів. До речі, користуючись нагодою, представники міської влади та ради квартальних комітетів привітали Віталія Анатолійовича з днем народження.

____________________________________________________________________________


SONY DSCЛеонід МАСЛЮК
– слюсар з ремонту рухомого складу автоконтрольного пункту вагонного депо. Працює сумлінно та відповідально, має 5 розряд, заочно вивчився на техніка-електромеханіка. За тринадцять років роботи керівництво депо не раз відзначало його подяками і матеріальним заохоченням як фахівця найвищої кваліфікації.

____________________________________________________________________________

DSC_0759Роман ВАСИЛЕНКО – ровесник незалежності України: народився він 24 серпня 1991 року. Нині йому виповнилося 22 роки. З цієї нагоди юнака привітали на урочистостях в міському Будинку культури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *