Заступник міського голови Тетяна Карло провела наради зі спеціалістами служби у справах дітей

156319461_1320072858359838_8416121713980781120_oЗаступник міського голови Тетяна Карло провела наради зі спеціалістами служби у справах дітей. Тут опрацювали питання, що будуть розглянуті на засіданні комісії з питань захисту прав дитини щодо позбавлення батьківських прав, визначення порядку участі у вихованні, продовження строку перебування дітей в сім᾿ї патронатного вихователя, призначення опікуна над майном дитини.

Про підготовку до проведення координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобіганню злочинності серед дітей на базі Смілянської спеціальної школи – інтернат ознайомила начальник служби Ольга Шуригіна.

Тетяна Карло повідомила про призначення Тетяни Трушкової начальником управління освіти, молоді та спорту. Тетяна Анатоліївна наголосила на важливості співпраці обох підрозділів виконавчого комітету у питанні правового захисту дітей.

Також тут обговорили підготовку до наради із соціальними педагогами та заступниками з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *