УВАГА! «СМІЛЯНКА МІСЯЦЯ» – ЦЕ ВИ!

Смілянки – читачки нашої газети! Ви чарівні, красиві, симпатичні, щирі, й про це повинні дізнатися всі. Тому не зволікайте – надсилайте своє фото на конкурс «Смілянка місяця». Якісна фотографія на паперовому або електронному носії та впевненість у собі – все, що потрібно, щоб претендувати на перемогу. За нами – титул та сюрприз найкращій «Смілянці місяця», а згодом і найдостойнішій за рейтингом – «Смілянці року».

Переможниць визначатимуть користувачі сайту ­smilamedia.org.ua. Початок голосування з 1 лютого, а визначення переможниці – у кінці лютого. І так щомісяця.

Тому оперативно надсилайте фото (із зазначенням прізвища та імені і контактного телефону учасниці) на електронну адресу редакції: smilamedia@mail.ru.

Після розміщення фото на нашому сайті ви автоматично стаєте учасницею конкурсу. Щопонеділка за підсумками голосування буде визначено фіналістку тижня, а її кольорове фото надруковане у черговому номері газети «Сміла». Серед переможниць тижня визначається «Смілянка місяця» за кількістю набраних голосів. З одинадцяти переможниць за підсумками голосування буде обрано «Смілянку року».

Редакція застерігає учасниць від будь-якого обману чи штучного накручування голосів, а також зберігає за собою право зняти учасницю з конкурсу у випадку виявлення нечесної гри.

Редакція газети «Сміла» буде вдячна за цікаві, красиві, модні, унікальні та якісні фото.

Не допускаються до участі в конкурсі:

– чужі фото (тобто фото, надіслані без згоди учасниці);

– фото рекламного характеру;

– фото порнографічного характеру;

– фото, які не мають відношення до тематики конкурсу.

Газета «Сміла»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

6 коментарів “УВАГА! «СМІЛЯНКА МІСЯЦЯ» – ЦЕ ВИ!”

 1. Аня коментує:

  куда відіслати фото на конкурс?*

 2. Юлія коментує:

  А де потрібно голосувати?

  • korsak коментує:

   Голосування проводиться у фотоальбомі (“Фотоконкурс “Міс симпатій тижня””) на сторінці офіційного представництва газети “Сміла” в соцмережі “ВКонтакте” – http://vk.com/gazeta__smila

 3. Лизка коментує:

  Вы пишете, що не дозволяеться просити, щоб за тебе голосували! Але я Вас запевняю, що зараз в конкурсі приймає участь щонайменше одна людина, яка саме це і робить!

  • Сміла коментує:

   Поняття “накрутка” голосів передбачає автоматичний набір “лайків” за допомогою спеціальних програм, яких у мережі Інтернет багато. Якщо голос залишає реальна людина, а не “бот” (як у випадку використання програми для “накрутки”), то порушень немає. Просити друзів про підтримку не забороняється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *