Перше визнання міжнародного рівня

IMG_1011

XII міжнародний відкритий творчий конкурс журналістів «Срібне перо» зібрав у сонячному Судаку майстрів і початківців журналістської справи з 14 країн світу, які визнані переможцями. Його організаторами та засновниками є Націо­нальна спілка журналістів України, Кримська республіканська організація НСЖУ, Республіканський комітет АР Крим з інформації, Кримський прес-клуб, ТОК «Судак».

Серед 700 робіт, надісланих на конкурс, журі обрало 80 найкращих. Надзвичайно приємно, що серед сотень конкурсантів лауреатом стала і наша колега, кореспондент газети «Сміла» Таїсія Соболь. Вона поділилася своїми враженнями:
– У номінації «Нові імена» журі відзначило мою роботу – інтерв’ю про місцевого екстремала. Цікаво, що ця номінація – одна з найбільших за чисельністю фіналістів у конкурсі «Срібне перо».
Щороку цей міжнародний захід набуває популярності як в Україні, так і за її межами. Журі відбирало у кожній номінації лише ті матеріали, які мають високе соціальне значення з точки зору журналістики. Наприклад, серед телевізійних програм, які також стали лауреатами, переважна більшість має історично-документальний характер.
Ситуація з друкованими матеріалами дещо інша. Серед номінованих робіт були інтерв’ю і аналітичного напрямку статті.
В очікуванні урочистої церемонії надзвичайно цікаво було поспілкуватися з колегами як з України, так і з-за кордону. Бути однією з тих, чиї роботи високо оцінили майстри журналістики, – велика честь. Перше визнання, яке надихає творити та розвиватися, освоювати тонкощі журналістської справи. Тим, чого досягла, завдячую в першу чергу своїм колегам, за плечима яких величезний досвід роботи в галузі друкованого слова та телевізійної журналістики, тож вважаю, що ця перемога не лише моя, а й усього нашого творчого колективу.
Мрія бути журналістом, працювати на телебаченні чи в кіно була в мене ще в дитинстві, та пізніше якось призабулася. Я вступила до Харківського економічного університету та отримала фахову освіту мультимедійника. Та так сталося, що повернулася до рідного міста, де розпочала свій журналістський шлях, працюю вже рік в редакції газети «Сміла». Певно, це доля. Саме тут, у дружному колективі, мені допомогли освоювати основи журналістської справи. Тож відсутність фахової освіти компенсувалася практичними порадами та мудрими настановами моїх колег, натхненників.
Здобуття цієї нагороди – величезна подія в моєму житті, і я щиро рада, що матеріали, над якими працює редакція газети, оцінили не лише у місті, але й на міжнародному рівні.

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *