Головний приз вручено

Головний приз розіграшу лотереї для передплатників нашої газети – пилосос – отримав Віктор Постригань.

Колектив газети «Сміла» запросив переможця у редакцію, щоб познайомитися зі щасливчиком та привітати його. Віктор Григорович – колишній будівельник, працював на меблевій фабриці останні двадцять років. Тут працювала і дружина, Анна Овксентіївна. У 1998 році пішов на пенсію, живе у своїй хаті, має невеличкий город.
Власник головного призу зізнався, що минулого року теж брав участь у лотереї і виграв бокоріз, хоча до цього нічого значного не вигравав.
Віктор Постригань подякував редакції за організацію лотереї і зауважив, що й надалі буде її учасником, бо є постійним читачем газети.
– «Смілу» передплачую давно, бо тут є всі новини – і про політику, і про життя міста, і статті про людей. Газета пише про події, що відбуваються у місті, а мені це цікаво. На мою думку, колектив газети робить правильно, коли залучає смілян до лотереї та інших заходів і таким чином заохочує читачів. Хай так буде й надалі. Так тримати! – побажав колективу редакції щасливий власник головного призу Віктор Постригань, а читачам порадив: «Передлачуйте «Смілу», читайте і вигравайте!»

Редакція газети «Сміла» вдячна спонсорам за надані для розіграшу призи – техномаркету «РОМ» (А.А. Миронович), мережі магазинів «Ходак» (О.П. Анасенко), магазинам «Дом Бородиных», «Ассоль» (О.С. Прудивус), ТОВ «Господарочка» (Л.М. Тихенко).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *