Депутати міської ради підтримали звернення до Верховної Ради України

img_0633 (1)Депутати міської ради підтримали звернення до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» з пропозицією розробки та прийняття закону про місцевий референдум. Відповідне рішення ухвалили на сесії міської ради, яка відбулася 24 лютого.

Також на сесії проголосували за внесення змін до Програми лікування стоматологічних захворювань у окремих пільгових категорій населення на 2021-2022 роки, затвердили звіти про виконання міських програм розвитку та фінансової підтримки всіх міських медичних закладів та Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2020 рік.

Після внесення змін до Програми з утримання та ремонту об’єктів благоустрою в міста СКП «Комунальник» на 2021 рік та прийняття рішення щодо передачі в оренду необоротних активів СКП «Комунальник», депутати приступили до розгляду 37 земельних питань з розробки технічної документації із землеустрою, надання земельних ділянок під домоволодіння, поновлення договорів оренди земельних ділянок.

За інформацією сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *