Відкрита першість ліцею

SONY DSC

Смілянський природничо-математичний ліцей – один із престижних навчальних закладів. Це підтвердила подія, яка відбулася 7 грудня, – було проведено відкриту першість ліцею з шахів за ініціативи директора закладу, депутата обласної ради Софії Гнідої.

Участь взяли 22 юних любителі інтелектуальної гри з ліцею, технікуму харчових технологій та інших навчальних закладів, серед них чемпіони міста 2013 року серед школярів Олег Височин (ЗОШ №13) та Мар’яна Сидорова (ЗОШ №3).
Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Чемпіонами стали Максим Івченко та Аліна Ніздрачова з ліцею. Призові місця посіли Мар’яна Сидорова, Настя Шульга зі школи №3, Михайло Тарасенко, Кирил Андрієнко, Валерій Тарасенко (ЗОШ №10), Денис Швед (технікум харчових технологій). Особливо відзначили організатори турніру наймолодшого учасника – учня 2-Б класу гімназії Богдана Рибалка (на знімку). Хоча хлопець не став призером, але заслужив подяку за якісну гру та стійкість.
Педагоги ліцею С.І. Лісова та П.О. Завгородній зробили все можливе, щоб забезпечити належні умови для проведення змагань: обладнано кімнату для гри, у вільний час діти могли пограти у теніс і ознайомитись з ліцеєм.
На початку 2014 року планується проведення першості м. Сміли з шахів і шашок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Тож звертаюся з проханням до педагогів та батьків допомогти у пошуку здібних дітей для участі у змаганнях.