Мости дружби: Сміла – Тернівка

Смілянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» у серпні 2013 року уклав угоду про професійну співпрацю з Тернівською загальноосвітньою школою з метою розвитку та підтримки процесу національно-патріотичного виховання учнівської молоді. 

Пріоритетом співпраці наших закладів є сприяння фізичному, морально-психологічному, інтелектуальному та духовному вихованню і самовихованню учнів на основі українських національних традицій, козацьких духовно-світоглядних цінностей.
Наша делегація на чолі з директором Л.В. Бобришовою відвідала цю незвичайну сільську школу, яку вже три роки очолює заслужений працівник спорту та фізичної культури Анатолій Шулежко.
Сільська школа – це не просто заклад, де навчаються та виховуються діти. Школа в селі – це одна родина, центр усіх подій. Тож гостей зі Сміли зустрічали з особливою пошаною. Ми, міські вчителі, звикли рівнятися на обласні та столичні стандарти, часто взірцем в навчально-виховному процесі вважаємо євроремонти в кабінетах, кількість плазмових телевізорів в класах тощо. Вектором розвитку Тернівської школи є національне виховання дитини, що базується на українських традиціях, на моральних чеснотах, які особливо є цінними в наш час – порядність, доброта та людяність. Тож не дивно, що атмосфера в закладі по-справжньому домашня, педагогічний та учнівський колективи гармонійно доповнюють один одного. Поряд з цим результативність виступів учнів Тернівської школи на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях є надзвичайно високою.
В школі Тернівки є велика гордість – це музейний комплекс, в який входить алея випускників та педпрацівників закладу, музей Великої Вітчизняної війни, музей воїнів-інтернаціоналістів та краєзнавчий музей. Саме ця перлина постійно оновлюється та поповнюється. Надзвичайно цікава екскурсія була проведена учнями для гостей. Підсумком візиту став концерт, де діти та їхні наставники проявили свої артистичні таланти.
Це був перший місток дружби між нашими школами, який дав простір для спілкування та роздумів.

Мар’яна КРИВОРУЧКО,
заступник директора школи №15

На фото: делегація НВК №15 в музеї Тернівської школи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *