Мій зірковий учитель

Смілянські танцівники вкотре підтвердили танцювальний статус нашого міста. Аншлаг у глядацькій залі міського Будинку культури зібрала шоу-програма «Мій зірковий учитель» – новий проект незмінного вже впродовж чотирнадцяти років президента Черкаської обласної асоціації спортивних танців смілянки Тетяни Гончарової.

На паркет вийшли кращі вихованці хорео­графічних колективів міста, які нині навчаються у випускних класах, у парах зі своїми шкільними вчителями – дебютантами у танцях. Їх привітали від міської влади заступник міського голови Олександр Головченко, який, до речі, брав участь у попередньому танцювальному проекті «Смілянські зірки танцюють», та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова. Вони засвідчили свою підтримку подібним заходам та відзначили, що тандем вчитель-учень, як завжди, успішний.
Загалом у шоу-програмі «Мій зірковий учитель» взяло участь 18 пар. Їх тренерами стали викладачі танцю смілянських колективів. Кожна пара виконала «Віденський вальс» і отримала оцінки журі. Суддями шоу-програми були фахівці з Києва, Рівного та Кіровограда. Програма святкового вечора тривала впродовж кількох годин і завершилася жеребкуванням, яке визначило для кожної пари танець для виконання у наступному турі. Він відбудеться 14 лютого, у День святого Валентина, і матиме відповідну тематику. Третій тур організатори запланували до 8 Березня – як подарунок жінкам. Фінальний, четвертий тур підіб’є результати 1 квітня, у цей день відбудеться і нагородження. Бали, які набиратимуть пари впродовж чотирьох виступів, наприкінці підсумуються і хто набере їх найбільше – стане переможцем. Ця пара поїде в Санкт-Петербург у екскурсійний тур .
– Ідею організувати «Мій зірковий учитель» усі сприйняли дуже позитивно і схвально. Учні запросили своїх учителів станцювати на сцені разом, і ніхто не відмовився. Цікавість і бажання відчути атмосферу танцю, руху і позитиву в учасників просто шалені, – ділиться враженнями Тетяна Гончарова. – Не скажу, що дається все легко. Важко, складно, витрачається багато часу. Репетиції по три-п’ять годин. У антракті, подивіться, теж усі на сцені – танцюють, готуються, як перед екзаменом. Сцена одна, пар – 18, але всі її дружно ділять між собою, для всіх знаходиться місце і час. Погодьтеся, дорослій людині важко зробити щось нове, але жоден з учителів не покинув проект. Я щаслива, що у Смілі є такі діти і дорослі.
Варто зазначити, що проект «Мій зірковий учитель» є логічним продовженням попередньої шоу-програми «Смілянські зірки танцюють». Тоді, у 2006 році була ідея об’єднати у пари працівників міськвиконкому та підприємців, і десять пар-першопрохідців залишили свій хореографічний автограф на паркеті. Вони стартували у лютому, останній зірковий танець станцювали 1 червня. Тетяна Гончарова відверто зізналася, що сприймали тоді ідею як жарт, мовляв, давайте спробуємо сили, порадуємо смілян.
– Коли відтанцювали, захотілося на сцену знову. Інтригу тримали кілька років. І ось граційними па, романтичними реверансами та запаморочливими підтримками нас привітав з Новим роком «Мій зірковий учитель». Бажаю позитиву, здоров’я, усмішок, кохайте одне одного, танцюйте – і все буде дуже добре. Ми не прощаємося, а говоримо: «До зустрічі!».

Юлія ХАРЧЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *