МИ ЛЮБИМО ВАС, НАШ МУДРИЙ НАСТАВНИКУ

Цей день для нас – усього ліцейного братства – має чарівне походження. Адже це – день народження чудової людини, нашої дорогої Алли Степанівни Бурсевич, мудрого наставника, чуйної та толерантної людини, чарівної жінки, що усю себе віддає невтомній праці на освітянській ниві. По-французьки вона не лише говорить. Завжди має вишуканий вигляд, витончений смак. Це все уміло поєднує з діловим підходом до роботи, стриманістю та демократизмом у поглядах.
Зовсім юною вчителькою Алла Степанівна розпочала свою педагогічну кар’єру на Волині, батьківщині Лесі Українки. Бувала і біля знаменитого Лесиного озера, можливо, навіть бачила там і свою Мавку, яка принесла їй творче натхнення.
Більш ніж сорок років присвятила вона вихованню дітей. Викладала французьку та німецьку мови, працювала заступником директора з виховної та навчально-виховної роботи.
Виховала чудового сина: Юрій – випускник Києво-Могилянської академії, нині науковець. Тепер своїми успіхами у навчанні її радує внучка Леся. Протягом усього життя Алла Степанівна зберігає теплі та ніжні стосунки з мамою, яка завжди цікавиться ліцейними справами, турботами, переймається проблемами, радіє з успіхів.
Встигає і вдома: у її дворі навесні з’являються проліски, пізніше двір потопає у різнобарв’ї тюльпанів, квітне весняним розмаїттям, потім літнім, а восени сповнюється соковитими кольорами пізніх квітів. А вона, неначе та бджілка, турбується про кожну квіточку, кожен паросточок… Бо таку вже має вдачу.
Коли запропонували ідею відкриття ліцею, вона однією з перших відгукнулася і пішла вперед, не боячись труднощів, долаючи перепони і перемагаючи, щоб здійснити мрію смілянських школярів – отримати свій елітний навчальний заклад.
Алла Степанівна із тієї когорти людей, які завжди підтримають, вона справжній товариш, по-англійськи стримана, по-французьки вишукана, по-німецьки працьовита, як і личить справжньому учителю іноземних мов.
А ще вона мудрий наставник для молодих учителів
А взагалі, Алла Степанівна – «годинниковий механізм» для нашого ліцею, зупинитися він не може ні на секунду, адже у неї в руках розклад, найрізноманітніші графіки, навантаження, заміни уроків тощо… Навіть не зрозуміло, як одна людина встигає одночасно робити стільки важливої роботи – наша Алла Степанівна може все!
Тому в цей чарівний день ми хочемо побажати: залишайтеся такою, як Ви є, ще на довгі-довгі роки, вчіть нас, спрямовуйте поступ ліцею до нових звершень, запалюйте нас своїм вогником ентузіазму! Ми Вас любимо!

З любов’ю,
педагогічний та
учнівський колективи природничо-
математичного ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *