Головна мрія – дати дітям найкращу освіту

DSC_0358

Вже 40 років вчителем музичного виховання працює у школі №3-колегіумі Валентина Ткач. Так розпорядилася доля, що за ці роки тут змінилося шість директорів. Із кожним з них вона співпрацювала, деякі й досі її колеги. Найстарший та найдосвідченіший педагог одного з найпрестижніших навчальних закладів Сміли поділилася спогадами:
– За довгий час у стінах нашої школи впевнилася, що усе тримається лише завдяки взаєморозумінню та підтримці педагогічного колективу та батьків, які приводять сюди дітей. А навчальному закладу досить важко виживати та підтримувати достойний рівень освіти.
Як згадує Валентина Миколаївна, нелегко було завжди.
– Та ось шість років тому прийшла в наш колегіум молода, дуже талановита жінка – Тетяна Анатоліївна Карло. Можу запевнити, що таких директорів, як вона, дуже мало. Тетяна Анатоліївна поєднала у собі найкращі якості керівника, наставника, натхненника – сучасна людина, яка широко мислить, у певному сенсі – приклад директора майбутнього. Це керівник, який бачить наперед, талановита, розумна і дуже людяна.
Валентина Миколаївна давно знає Тетяну Анатоліївну, тож розповідає не лише як про колегу, керівника, але й як про людину, особистість.
– Це талановита жінка, яка мріє зробити багато на благо не лише школи, але й усього міста. Завдяки їй за той досить короткий час, який вона головує у школі, стільки вже зроблено! Нещодавно оновлено спортивний зал, обладнано сучасні вбиральні та душові кабінки. І це лише частина того, що отримала школа завдяки зусиллям свого керівника при фінансовій підтримці міської влади.
Як каже ветеран педагогічної праці, вона переконана, що один з найбільших внесків у школу, зробила саме Тетяна Анатоліївна.
– Навіть у нинішні складні часи, які, напевно, кожна школа переживає, наш колегіум тримається на висоті, – розповідає Валентина Миколаївна. – Тетяна Анатоліївна постійно спілкується з класними керівниками, педагогічним колективом та тримає руку на пульсі життя школи. Дуже багато робить для батьків, діти яких прийшли вчитися в колегіум, щоб вони знали, що їхня дитина здобуває освіту у найкращих педагогів, у комфортному середовищі. Завдяки її вмінню організувати та підійти з розумінням до справи та людей, у школі налагоджена система інформування батьків про все, що робить школа для дітей. З висоти свого життєвого та трудового досвіду, можу сказати, що раніше настільки тісного контакту з батьками ніколи не було. Велика увага приділяється забезпеченню якнайкращих умов для навчання, постійно вдосконалюється матеріально-технічна база школи. Від цього залежить і якість освіти, яку здобувають наші учні. Дати дітям найкращу освіту в місті – головна мрія, мета, заради якої працює Тетяна Анатоліївна, не шкодуючи ні сил, ні часу. Для неї, без перебільшення, колегіум – це величезна сім’я, в якій кожен може бути впевненим, що його зрозуміють, підтримають, навчать та допоможуть.
У колегіумі навчаються цілі династії, багатьох батьків вчила і Валентина Миколаївна, а тепер тут навчаються їхні діти. До речі, і її син також закінчив школу №3-колегіум, деякий час працював разом з Тетяною Анатоліївною, а зараз надає посильну допомогу рідному навчальному закладу, дуже поважає нинішнього директора.
– За багато років існування наша школа пройшла довгий, тернистий шлях, – говорить Валентина Миколаївна, – але кожен, хто очолював наш заклад, вкладав свою душу, мріючи, що врешті-решт в цих стінах діти отримуватимуть найкраще – освіту, спілкування, наставників та натхненників. І мрія збулася – сьогодні кожен наш учень з гордістю носить звання «колегіант». Та на цьому школа не зупиняється, крокуючи у ногу з часом. Напередодні професійного свята – Дня вчителя бажаю нашому керівнику і кожному викладачу колегіуму багато днів, сповнених тепла, щасливих посмішок, радості, щастя, розуміння та підтримки.

Таїсія СОБОЛЬ

На знімку: Тетяна КАРЛО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *