Жива пам’ять сердець

Сміляни вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У відзначенні Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів у смілян склалися свої багаторічні традиції. Керівництво та громадськість міста, колишні воїни, які виконували свій військовий інтернаціональний обов’язок, пройшли урочистою ходою від міського Будинку рад до пам’ятного знака, встановленого у центральній частині Сміли. Тут відбувся мітинг вшанування учасників бойових дій та території інших держав та з нагоди 24-ої річниці виведення військ з території Афганістану. Учасники мітингу вклонилися пам’яті загиблих, поклали квіти поряд з чорним тюльпаном, символом сумних і трагічних подій, і поставили свічки у капличці поряд з пам’ятним знаком.

Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів було присвячено урочисте зібрання «Жива пам’ять сердець» у міському Будинку культури. Із головної сцени міста присутніх від міського голови Вадима Решетняка привітав його перший заступник Михайло Коваленко.

Багатьом воїнам-інтернаціоналістам вручено нагороди. За заслуги перед українським народом Грамотою Верховної Ради України та медаллю відзначено учасника бойових дій Олександра Самарського. Для здійснення статутної діяльності Смілянській спілці ветеранів війни в Афганістані міська влада подарувала ксерокс. Цього дня численним учасникам війни в Афганістані та інших державах вручено  нагороди, надано грошову допомогу. Смілянська спілка ветеранів війни в Афганістані отримала подарунки від електромеханічного та машинобудівного заводів. Голова афганської організації Валерій Гогоренко подякував міській владі, керівникам підприємств за постійну підтримку, співпрацю і розуміння, а також привітав бойових товаришів і презентував свою нову книгу.

Урочистості завершив святковий концерт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *