СТРАХОВЕ СВІДОЦТВО

Згідно з пенсійним законодавством у кожної застрахованої особи повинно бути страхове свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цей документ передбачений, зокрема, для того, щоб кожна людина могла проконтролювати всі дані, накопичені в її персональній обліковій картці системи персоніфікованого обліку, що будуть враховані при розрахунку майбутньої пенсії. Свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування є документом суворої звітності та єдиним для всіх видів страхування: пенсійне, медичне – на випадок хвороби, від безробіття, від нещасного випадку на виробництві, а також в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Воно видається кожній особі, яка підлягає будь-якому виду соціального страхування, на підставі анкети після обов’язкової її реєстрації в органах Пенсійного фонду. Пред’являючи свідоцтво, людина має можливість безкоштовно отримати відомості про себе в системі персоніфікованого обліку у будь-якому органі Пенсійного фонду України. В приміщенні управління Пенсійного фонду знаходиться інформаційний кіоск, в якому при наявності страхового свідоцтва, можна переглянути необхідну інформацію щодо нарахованої заробітної плати, з усіх місць роботи в Україні, починаючи з часу впровадження системи персоніфікованого обліку. За період видачі страхових свідоцтв відділом персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Смілі та Смілянському районі оформлено та роздано страхових свідоцтв в кількості 38278 шт. Підприємства та установи, які не проводили анкетування своїх працівників, зобов’язані звернутись до відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Смілі та Смілянському районі.

Особи, які забезпечують себе роботою самостійно (займаються підприємницькою, адвокатською, нотаріальною та іншою діяльністю), та особи, які тимчасово не працюють, оформляють анкети в органах Пенсійного фонду за місцем проживання.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Сміла, вул. Леніна, буд. №35 (3-поверх, приміщення центральної площі), кабінет №310, №311, №312, Телефон: 4-50-93, 2-08-47, 4-52-19.

Начальник відділу персоніфікованого

обліку, інформаційних систем та мереж

О.В. Демиденко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *