Зайнятися конкретним вирішенням конкретних питань

Минулого тижня відбулася колегія облдержадміністрації, в роботі якої взяли участь і керівники нашого міста – міський голова Вадим Решетняк, його перший заступник Михайло Коваленко, начальники управління економічного розвитку Олександр Плакса та фінуправління Галина Сватко.

З інформацією «Про підсумки роботи облдержадміністрації за I півріччя 2013 року» виступив заступник голови ОДА Сергій Рябцев. Коментуючи їх, голова ОДА Сергій Тулуб, зокрема, зазначив, що темпи соціально-економічного розвитку області за цей період дещо уповільнилися, але майже в усіх напрямках динаміка зростання залишається позитивною. Він наголосив, щоЧеркащина вже традиційно лідирує в державі у галузі сільського господарства. Сьогодні область має 1,3 млн тонн зернових, із чим хліборобів регіону привітав Президент України Віктор Янукович. При цьому якість зерна є набагато кращою, ніж торік.

Сьогодні одним із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку області є відновлення будівництва, завершення довгобудів, газифікація населених пунктів та зведення нових соціально-значущих об’єктів. До кінця 2013 року очікується освоєння майже 3,6 млрд грн. капітальних інвестицій.

Приємно відзначити, що за підсумком роботи в І півріччі Cміла та Черкаський район посіли перше місце в області.
Серед тих, хто звітував про роботу, був і очільник Смілянської райдержадміністрації Василь Бугаєнко, який нещодавно посів цю посаду. Він зупинився на тому, що зроблено і які заходи вживаються для виправлення ситуації, щоб район поліпшив свої показники. Зокрема, на Смілянщині будуть працювати над підвищенням середньої заробітної плати, захистом прав дитини, розрахунками за паї, врученням нетелів малозабезпеченим сім’ям тощо. Серед актуальних питань, порушених у доповідях керівників інших райдержадміністрацій, – виплата заборгованості із заробітної плати, розвиток тваринницької галузі, ремонт доріг, реконструкція автостанцій, освітлення та газифікація населених пунктів, водопостачання, облаштування туристичних об’єктів, укладання соціальних угод із сільськими радами та інше.
– Кожен район має по максимуму використовувати свої можливості для залучення інвестицій, за рахунок яких збільшуватимуться надходження до місцевих бюджетів. Особливо актуальним це питання є саме сьогодні, напередодні підготовки до інвестиційного форуму «Черкащина інвестиційна», який має відбутись вже у вересні цього року, – звернувся до очільників районів голова облдерж­адмінстрації.
За підсумками обговорення Сергій Тулуб дав керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та районів низку доручень: розробити пропозиції щодо імплементації розробленої Кабінетом Міністрів Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року; зібрати спеціальну комісію, яка займатиметься питанням збільшення рівня середньої заробітної плати; сприяти створенню сучасних центрів адмінпослуг; забезпечити належні умови перебування хасидів-паломників на території Черкащини; забезпечити економічно вигідні умови для продажу зернових культур, активізувати ярмаркову діяльність тощо.

Крім того, Сергій Борисович нагадав присутнім, що вже розроблено низку заходів, приурочених святкуванню 70-річчя із дня визволення області від фашистських загарбників. Зокрема, 22 вересня стартуватиме проект «Факельні походи бойовими шляхами Черкащини».

Цього ж дня відбулася прес-конференція голови ОДА для представників районних, міських, обласних ЗМІ. Відповідаючи на запитання журналістів щодо зростання зар­плат шляхом зменшення податкового тиску на роботодавців, він, зокрема, зауважив, що це перспективне питання, над яким потрібно працювати.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *