Вирішували нагальні питання

Із засідання виконкому

Минулого тижня відбулося робоче засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто 30 питань. Серед них були питання, що стосувалися охорони прав дітей, передачі на баланс міста будинку після капітального ремонту по вулиці Краснопресненській, 25а, визначення виконавців житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги смілянам тощо.

Найбільше зауважень у міського голови Вадима Решетняка, який вів засідання, викликало питання встановлення нових тарифів на проїзд у автобусах ПАТ «Смілянське АТП-17128».

– Ми входимо в становище автопідприємства, але ж до нього будуть «підтягуватися» й інші перевізники, які сплачують менше податків, – зокрема, сказав Вадим Володимирович.

Як наголосив керівник автопідприємства Петро Даценко, підприємство нині у скрутних умовах – уже другий рік поспіль тут працюють за 4-денним тижнем, не мають змоги навіть включити опалення в адмінкорпусі, хоч і підвели свій газ.

– Та найголовніше – ми не оновлюємо рухомий склад, – сказав Петро Іванович.

З усіх питань прийняті відповідні рішення. Що ж стосується підвищення плати за проїзд на міських маршрутах в автобусах автопідприємства до 2,50 грн., то рішення ще не підписане міським головою.

 Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *