Побільше б таких депутатів

звітують смілянські обранці

Депутат міської ради Олександр Мотузенко провів звітну зустріч з виборцями у клубі Гречківки. Свого обранця мешканці мікрорайону зустріли доброзичливо і відзначили, що свого спокійного, небагатослівного депутата цінують за хороші справи.

Олександр Мотузенко зауважив, що вдається зробити не так багато, як хотілося б, адже є чимало проблемних питань і бракує коштів. Дуже болюче питання – дороги, які до критичного стану доводять великогабаритні фури, а ремонтувати доводиться за місцеві кошти. У питанні доріг депутат не дуже оптимістичний, на його думку, максимум, що вдасться зробити – підсипання і грейдерування. Проблемною у Гречківці є вулиця Громова. За словами депутата, вже підготовлена документація на її капітальний ремонт, але поки що за ті кошти, що є, ніхто не хоче виконувати роботи. До речі, щоб забезпечити якість ремонтних робіт цього року з виконавців будуть взяті гарантійні зобов’язання і відповідно вони нестимуть відповідальність. Стосовно освітлення, ситуація оптимістична, Олександр Олексійович повідомив, що планують освітити практично всі вулиці.

Схвально про роботу депутата відгукнулися голова ради квартальних комітетів Марія Костенко та голова квартального комітету Тамара Нікульченкова. Так, Тамара Олександрівна відзначила: «Таких би депутатів побільше. Коли не звернешся, завжди відгукується, старається допомогти. Він часто зустрічається з міським головою, заступниками, іншими керівниками, щоб вирішити ті чи інші проблеми». Олександр Мотузенко дав власні кошти на пошиття костюмів для середньої групи творчого колективу «Родовід» клубу Гречківки. Нагадаємо, пошиття костюмів для дорослого складу профінансував міський голова Вадим Решетняк. Олександр Мотузенко також не жалкує власних коштів на дитячі заходи, допомагає спортивним інвентарем тощо.

У ході зустрічі виборці окреслили найболючіші проблеми. Олександр Олексійович відповів на всі запитання, надав певні роз’яснення. Виборці роботу депутата оцінили на «відмінно».

 Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
В парламенте Тайваня прошёл показ фильма Свободный Китай: мужество верить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *