Під урожай 2014 року

На базі Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України» в селищі Холоднянському відбувся обласний науково-практичний семінар на тему «Формування високої продуктивності озимих зернових культур в інтенсивних технологіях вирощування в агропромисловому комплексі Черкаської області під урожай 2014 року».
У роботі семінару взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Івашкевич. Про перші підсумки жниво-збиральної кампанії та цьогорічні досягнення у збиранні врожаю на Смілянщині розповів голова районної державної адміністрації Василь Бугаєнко.
Семінар складався із теоретичної та практичної частин. Представники керівництва районних державних адміністрацій, управлінь агропромислового розвитку та агроформувань регіону розглянули питання про агрохімічний стан ґрунтів та забезпеченість мінеральними добривами під посів озимих культур. Йшлося про готовність до проведення осінньо-польових робіт з посіву озимих культур та забезпеченість якісним посівним матеріалом. Учасники заходу звернули увагу також на складові формування урожайності озимих зернових, обговорили методи оптимізації системи фітосанітарної безпеки. Під час науково-практичного семінару проведено майстер-клас із питань системності підготовки ґрунту під посів озимих зернових культур з демонстрацією сучасної ґрунтообробної техніки.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *